Jak objednat

Pokud jste si vybrali některý z vystavených hotových výrobků, prosím napište mi mail, zprávu, nebo mi zavolejte (to občas neslyším, v dílně mívám rambajs) a uveďte kód výrobku uvedený v závorce, jestli na něj chcete něco vypálit, nebo jinak upravit, jaký si přejete způsob platby - osobně, předem na účet, nebo dobírkou a způsob převzetí - osobně, poštou, ... Zboží posílám obvykle do dvou dnů. Kontakt.

Můžete nakupovat i přes www.fler.cz. Ceny jsou zde ovšem úměrně navýšeny o provizi zprostředkovateli.

Pokud si chcete nechat vyrobit na zakázku, kontaktujte mě výše uvedeným způsobem a ideálně přiložte náčrtek, nebo popis. Termín dodání vám dám co nejdříve vědět dle momentální zakázkové situace.

Objednáte-li si zboží v hodnotě 2000,- Kč a více, neúčtuji žádné poštovné.

Ke kusovým objednávkám v případě zaslání Českou poštou připočítávám 70,-Kč, pokud lze odeslat jako doporučený dopis (v bublinkové obálce). K objemnějším zásilkám, pokud nedosáhnou hodnoty 2000,-Kč, připočítávám cenu za balík dle tarifů České pošty.

U zásilek do zahraničí požaduji platbu předem na účet.

Ke každé zásilce automaticky přikládám vytištěnou fakturu, případně paragon.

Kontaktní a platební informace jsou uvedeny zde: kontakty

GDPR: Osobní údaje zpracovávám za účelem evidence údajů na základě zákonné povinnosti (např. ze zákona o účetnictví, zákona o dani z příjmů apod.). Vaše osobní informace nepředávám třetím osobám. Po uplynutí zákonné povinnosti budou vaše osobní údaje smazány.

Záruka: Na vady z výroby poskytuji záruku dokud Kudlářství bude Kudlářstvím.